Bal Karnawałowy 2024

Samorząd Uczniowski

W dniu 08.02.2024 r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla klas IV- VIII. Bal karnawałowy zorganizowany był przez Samorząd Uczniowski, który z pełnym zaangażowaniem przygotował imprezę. Sala w której bawili się uczniowie była pięknie udekorowana w balony i inne karnawałowe ozdobi i migające światła. Każda z klasa przygotowała dla siebie poczęstunek. Wszyscy chętnie i świetnie się bawili. Podczas zabawy nie zabrakło tańców w parach, wspólnie w kole, czy też węża, a także zabaw towarzyskich, a wszystko odbywało się przy akompaniamencie świetnej muzyki. Tegoroczna zabawa karnawałowa w naszej szkole należała do bardzo udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc w zorganizowaniu świetnej zabawy!!!!

No cóż….kolejny bal karnawałowy już za rok!