X Staromiejski Bieg w Beeskow

4 czerwca uczestniczyliśmy w X Biegu Staromiejskim w Beeskow. Gościliśmy tam na zaproszenie władz miasta. Naszą szkołę reprezentowali: Kacper Glanc, Dominik Wolbaum, Wojciech Drabek, Kamil Kozieł, Milena Mania, Kacper Bajdyszak, Natalia Matla, Elena Majewska,Filip Lasota, Franciszek Maślikiewicz. Opiekunami byli Iwona i Dariusz Wołowscy. Pogoda była piękna, trasa wiodła przez miasto i liczyła 5 kilometrów. Po biegu uczestnicy mogli uczestniczyć w festynie , który odbywał się na rynku. Odbył się koncert, można było pospacerować po mieście, zwiedzić okolice szkoły, pooglądać dzieła miejscowych rękodzielników, kupić lody. Nasi zawodnicy spisali się na medal, każdy starał się pobiec jak najszybciej. Gratulujemy wytrwałości i życzymy dalszych sukcesów.