Zakonczenie roku szkolnego 2022/2023 kl. 8

„Szerokiej drogi już czas”,takimi słowami klasa 8 żegnała się ze swoją ukochaną szkołą. Uroczystość rozdania świadectw poprzedziła msza św.,a następnie Pani dyrektor w obecności rodzicow ósmoklasistów oraz zaproszonych gości wręczyła nagrody i świadectwa wyróżnionym uczniom ,wśród których znależli się: Natalia Tymczyn,Julia Janicka,Gabriela Pucko oraz Zuzanna Kowalska. Statuetkę najlepszego ucznia otrzymała Natalia Tymczyn ,której wszyscy serdecznie gratulowali. W dziedzinie sportu zostali nagrodzeni Dominik Wolbaum i Franciszek Maślikiewicz, a sportowcem szkoły wyróżnione Milenę Manię z kl 7. Każdy uczeń klasy ósmej oprócz oczekiwanego świadectwa otrzymał pamiątkowy dyplom absolwenta, nagrodę książkową, a także ufundowane przez panią radną Bożenę Dudarz voucher podarunkowy.

Cała uroczystość uświetniona była nie tylko serdecznymi podzękowaniami i życzeniami dla grona pedagogów i pracowników ale również siódmoklasiści przygotowali miłą niespodziankę dla starszych koleżanek i kolegów wręczając i MEDAL z napisem „Absolwent na medal” i składając życzenia powodzenia w nowej szkole . Klasa ósma na zakończenie zaśpiewała piękną piosenkę „Ostatni raz z moją klasą” / grupy Menchesster”/żegnając się tym samym swoją wychowawczynią p.Haliną Kubiszyn, nauczycielami oraz ze swoimi kolężankami i kolegami . Wszyscy stanęli do wspólnych pamiątkowych zdjęć i życzyli sobie wspaniałych wakacji. Zapraszamy do naszej galerii foto.