Olimpijski Bieg Kołczyński

Kolejny już raz odbywa się w Kołczynie Bieg Olimpijski , w którym biorą udział uczniowie naszej szkoły. Tym razem bieg zaplanowana na 13 maja. Pogoda dopisała, było ciepło i słonecznie. W biegu tym nie najważniejsze jest miejsce, lecz sam udział. W tym roku było ponad 1020 uczestników. Można było trasę prawie 6 km przejść, przetruchtać lub przebiec. Ideą tego biegu jest sam ruch na świeżym powietrzu. Także nagrody są w większości losowane – były to piłki i rowery. Losowane są także puchary dla grup zorganizowanych. W tym roku udało się nam taki puchar wylosować. Brawo dla wszystkich, którzy podjęli wyzwanie i aktywnie spędzili sobotni dzień. Zachęcamy wszystkich do fizycznego wysiłku, który pozwala nam utrzymać zdrowie i ciekawie spędzić czas.