Ferie w szkole

W dniach 30 I- 3 II 2023r. w naszej szkole zorganizowane były zajęcia dla 25 uczestników. Zajęcia zaczynały się o godzinie 9.00 i trwały do 13.00. Tematem przewodnim były -”Baśnie, bajki, bajeczki.” Dzieci miały okazję wysłuchać baśń H.Ch. Andersena „Mała syrenka”, obejrzały film „Pinokio”, tworzyły swoje bajeczki i postacie do nich. Miały zajęcia plastyczne, techniczne, bawiły się w sąd nad Pinokiem, rozgrywano turnieje szachowy i warcabowy, mecze w piłkę mrówczą, były sportowe wesołe rzędy. Świetnie bawiły się na basenie w Międzyrzeczu oraz na balu karnawałowym w Sulęcinie – wyjazd na bal był zorganizowany wspólnie ze świetlicą środowiskową z Trzemeszna Lubuskiego. Odwiedził nas także policjant z KPP w Sulęcinie. Dzięki tej wizycie mogliśmy przypomnieć sobie podstawowe zasady bezpieczeństwa. Codziennie uczestnicy mieli zapewnione śniadanie. Czas szybko mijał przy ciekawych działaniach, dlatego niektórzy byli bardzo zdziwieni, że to już piątek i koniec naszych wspólnych zajęć. Do zobaczenia na następnych zorganizowanych feriach w szkole.