Warsztaty z rękodzieła artystycznego

Dnia 8 grudnia 2023 r. odbyły się zajęcia z rękodzieła artystycznego w oddziale przedszkolnym przy Szkole Podstawowej w Trzemesznie Lubuskim, związane z przygotowaniami do świąt. Dzieci miały okazję wykazać się kreatywnością, tworząc własnoręcznie piękne ozdoby świąteczne. W trakcie zajęć korzystały z różnorodnych materiałów, takich jak kolorowe papierki, koronki, wstążki i koraliki. Panie Iwonka i Tereska zachęcały dzieci do wyrażania swojej wyobraźni i pomysłowości. Efektem pracy maluchów są urocze ozdoby, które teraz ozdobią okna ich pokoi dodając świątecznego klimatu. Dzieci z uśmiechem prezentują swoje dzieła, a zajęcia z rękodzieła artystycznego przyczyniły się nie tylko do rozwijania zdolności manualnych, ale także do budowania atmosfery twórczego współdziałania w grupie. Bardzo dziękujemy Panią za wizytę i zapraszamy ponownie.