Mikołajki w oddziale przedszkolnym

W magiczny dzień 6 grudnia do naszego oddziału przedszkolnego działającego przy Szkole Podstawowej w Trzemesznie Lubuskim zawitał sam Święty Mikołaj, przynosząc ze sobą radość, uśmiechy i niezapomniane chwile dla najmłodszych. Zanim Mikołaj wkroczył do sali, dzieci z niecierpliwością czekały na jego wizytę. W świąteczno udekorowanej sali przedszkolnej panowała atmosfera ekscytacji. Dzieci ubrane w kolorowe świąteczne stroje z utęsknieniem wyczekiwały na nadejście Mikołaja. Gdy wreszcie zjawił się w drzwiach, przedszkolaki witając go okrzykami radości. Mikołaj z ogromnym workiem pełnym prezentów na plecach, uśmiechnięty i życzliwy, zasiadł na specjalnie przygotowanym dla niego miejscu. Rozpoczęła się magiczna chwila, w trakcie której dzieci, pełne nieśmiałości, podchodziły do Świętego Mikołaja, by odebrać swoje upominki. Każde dziecko otrzymało nie tylko drobny prezent, ale również słodki uścisk, życzenia i uśmiech od samego Mikołaja.