Wyjazd do Filharmonii

Dnia 04.12.2023 roku w naszej szkole zorganizowano dla uczniów klas IV-VIII wyjazd do Filharmonii Gorzowskiej na przedstawienie pod tytułem: "Alicja w Krainie Czarów". Wyjazd odbył się z okazji zbliżających się Mikołajek. "Alicja w Krainie Czarów" był to musical, w którym aktorzy niesamowicie grali swoją role, a przede wszystkim pięknie śpiewali i tańczyli. Gdy sztuka dobiegła końca publiczność nagrodziła ich ogromnymi oraz głośnymi brawami. Sztuka bardzo się nam podobała i wywarła na wszystkich duże wrażenie. Dla uczniów wyjazd ten był dużym przeżyciem, ponieważ wiele osób było w filharmonii po raz pierwszy. Po skończonym spektaklu uczniowie udali się do popularnej restauracji McDonalds. Wyjazd był bardzo udany.