Niebezpieczna zima

Pod koniec stycznia 2023 zima dała o sobie powtórnie znać. Radości było wiele, w ruch poszły sanki, lepiliśmy bałwany, były rzuty do celu śnieżkami. Przepięknie się nam zima objawiła – krajobrazy jak z bajki! Niestety, zrobiło się także dość niebezpiecznie, szczególnie w pobliżu budynków – śnieg zsuwał się z dachów. Także z dachu naszej szkoły. Na szczęście szybko zauważono niebezpieczeństwo i na ratunek przybyli do nas strażacy z PSP w Sulęcinie. Oczywiście ze specjalistycznym sprzętem. Śnieg pod kontrolą został usunięty z dachu. Cała akcja wzbudziła wielkie zainteresowanie wśród uczniów, jak zresztą każde działanie strażaków. Z okien szkoły można było obserwować pracę strażaków. Jak to wyglądało możecie zobaczyć na zdjęciach.