Dzień Seniora

Anna Miklaś

Jolanta Tymczyn

Dnia 19.10.2022r. o godzinie 9.00 w Centrum Współpracy Polsko- Niemieckiej w Trzemesznie Lub. odbyła się uroczystość z okazji Święta Seniora. Imprezę rozpoczął koncert zespołu artystycznego z Zielonogórskiego Biura Artystycznego „Orfeusz”. Seniorzy wysłuchali egzotycznych piosenek latynoskich. Program artystyczny zaprezentowały również dzieci uczęszczające do Szkoły Podstawowej w Trzemesznie Lubuskim i do świetlicy środowiskowej w Grochowie i Trzemesznie Lubuskim. Swoją obecnością zaszczycili nas: Dyrektor OPS Sulęcin Pan Andrzej Żelechowski, koordynatorka świetlic środowiskowych Pani Aldona Żuk i inspektor oświaty gminy Sulęcin Pan Ryszard Nowicki, który w imieniu burmistrza złożył życzenia i przekazał wszystkim gościom słodką niespodziankę- wspaniały tort.

Seniorzy byli zachwyceni wszystkimi występami. Jeszcze raz życzymy im wszystkiego najlepszego.