SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

Warning: Undefined array key 1 in /home/server554354/ftp/public_html/templates/trzem140918/library/Artx/Content/SingleArticle.php on line 95

21 kwietnia 2023r.  obchodziliśmy w naszej szkole „Światowy Dzień Ziemi”. W tym dniu przeprowadzono w szkole  szereg akcji, których celem było  promowanie postaw ekologicznych oraz przypomnienie  o potrzebie ochrony środowiska.  Jak co roku uczniowie wszystkich klas włączyli się w obchody tego święta poprzez przygotowanie  plakatów o tematyce związanej z świętem  Ziemi. Dodatkowo uczniowie klasy V przygotowali prezentację dedykowaną młodszym uczniom naszej szkoły na temat: „Przyczyn i skutków globalnego ocieplenia klimatu”. Prezentacje stanowiły materiał dydaktyczny do realizowanych  zajęć tematycznych   dla uczniów klas I-IV. Oprócz pogłębiania wiedzy teoretycznej, uczniowie  czynnie przysłużyli się naszej planecie.  Najmłodsi uczniowie  posprzątali park,  natomiast  starsze klasy posadziły rośliny na klombach  przed szkołą. W tym dniu na boisku szkolnym odbywały się
 różne   konkurencje i zabaw sportowych. Na zakończenie Obchodów Dnia Ziemi uczniowie zjedli kiełbaski przygotowane na grillu przez radę rodziców. Wszyscy uczniowie włączyli  się w akcje i wspaniale się bawili.
Pamiętajmy, że Ziemia to nasz dom i musimy o nią dbać- nie tylko od święta!!!!!

 

                                                                                              Amelia Antonina Dudasz klasa V

 

Gościmy teraz

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.

Galerie