SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

DNI OWOCÓW I WARZYW W NASZEJ SZKOLE

 

W październiku obchodziliśmy w naszej szkole Dni Owoców i Warzyw. Podczas tego czasu uczniowie rozmawiali z wychowawcami o odżywczych wartościach owoców i warzyw, o zdrowym stylu życia i higienie. Były także spotkania z panią pielęgniarką, która przygotowała dla młodszych klas ciekawe zajęcia związane ze zdrowym odżywianiem. Uczniowie w klasach przygotowali gazetki tematyczne, a na korytarzu zawisła spora galeria  obrazów warzyw i owoców pomalowanych przez klasy I-IV. Ponadto uczniowie przygotowywali zdrowe przekąski owocowo- warzywne i częstowali nimi swoje koleżanki i kolegów oraz pracowników szkoły. Dzieci z młodszych klas nauczyły się piosenki -”Zielony ogórek”, odgadywały zagadki o owocach i warzywach, bawiły się w „Pomidora”, „Sałatkę Jarzynową” i „Krążącą Dynię”. W klasach pojawiły się piękne kosze z darami jesieni i zawisły ciekawe plakaty.  Mamy nadzieję, że te wszystkie działania przysłużą się propagowaniu zdrowego stylu życia.

 

ŻYJ ZDROWO, KOLOROWO !

 

  

Gościmy teraz

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Galerie