SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

„Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia”

Seneka Młodszy

 

Święto Szkoły Podstawowej w Trzemesznie Lubuskim im. Polskich Strażaków

 

            W dniu 2 czerwca 2022 r. świętowaliśmy 11. rocznicę nadania naszej szkole imienia Polskich Strażaków. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą, a następnie uroczystym apelem, podczas którego mogliśmy wysłuchać historii naszej szkoły od 1945 roku do dziś oraz programu artystycznego o strażakach. W apelu udział wzięła Pani burmistrz Iwona Walczak, ks. Adam Wijatkowski, sołtys Trzemeszna Jerzy Koza oraz nauczyciele, rodzice i cała szkolna społeczność.

 

            Po apelu można było zwiedzić wystawę fotografii „Nasza szkoła dawniej i dziś”. Po oficjalniej części odbyło się świętowanie na sportowo. Uczniowie młodsi brali udział w grach, zabawach, zgaduj zgadulach oraz konkursach. Starsi rozgrywali turnieje i mecze. Każdy otrzymał słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców, za co bardzo dziękujemy. \

 

            Ten dzień spędzony wspólnie był miłym przeżyciem dla każdego. Zajrzyjcie do galerii foto i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

Gościmy teraz

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Galerie