SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

          Dnia 28 maja 2022r. na boisku  piłkarskim w Trzemesznie Lubuskim odbyły się zawody sportowo- pożarnicze drużyn OSP. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny – młodsza, złożona z dziewczyn i chłopców z klas V-VI, oraz drużyna chłopców z VII i VIII klasy. Obie drużyny bardzo dobrze poradziły sobie z ćwiczeniem bojowym. Żeby dobrze wypaść długo przygotowywali się popołudniami ćwicząc łączenie węży. Opiekunami drużyn i instruktorami jednocześnie byli nauczyciele naszej szkoły – Iwona i Dariusz Wołowscy. Piękne mundury zakupili strażacy z OSP Trzemeszno Lubuskie. Wszyscy doskonale się  razem bawili. Śmiechu było wiele, a na koniec obowiązkowo zmoczenie wodą – taki chrzest strażacki. Jak było podczas zawodów można się przekonać oglądając zdjęcia z tego wydarzenia.

 

                                                                      Iwona i Dariusz Wołowscy

 

Gościmy teraz

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Galerie