Dnia 28 maja 2022r. na boisku  piłkarskim w Trzemesznie Lubuskim odbyły się zawody sportowo- pożarnicze drużyn OSP. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny – młodsza, złożona z dziewczyn i chłopców z klas V-VI, oraz drużyna chłopców z VII i VIII klasy. Obie drużyny bardzo dobrze poradziły sobie z ćwiczeniem bojowym. Żeby dobrze wypaść długo przygotowywali się popołudniami ćwicząc łączenie węży. Opiekunami drużyn i instruktorami jednocześnie byli nauczyciele naszej szkoły – Iwona i Dariusz Wołowscy. Piękne mundury zakupili strażacy z OSP Trzemeszno Lubuskie. Wszyscy doskonale się  razem bawili. Śmiechu było wiele, a na koniec obowiązkowo zmoczenie wodą – taki chrzest strażacki. Jak było podczas zawodów można się przekonać oglądając zdjęcia z tego wydarzenia.

Iwona i Dariusz Wołowscy