SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT

1. Sadowska Martyna kl.VI
2. Maślikiewicz Weronika kl. VI
3. Litka Martyna kl. V

TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW

1. Kodzis Konrad kl. VI
2. Szumlewicz Michał kl. VI
3. Gajdziński Sebastian kl. V

WARCABY

1. Dziadas Maciej kl. VI
2. Substyk Martyna kl. V
3. Grecz Wiktoria kl. VI

SZACHY

1. Farbotko Jan kl. IV
2. Litka Martyna kl. V
3. Dziadas Maciej kl. VI

BIEG  NA  600 m DZIEWCZĄT  KLASA  IV

1. Bajan Martyna – 2,44 min.
2. Łętowska Zuzanna – 2,45 min.
3. Tymczyn Wiktoria – 2,51 min.

BIEG  NA  800 m CHŁOPCÓW  KLASA  IV

1. Grecz Cezary – 3,04 min.
2. Żarkowski Paweł – 3,13 min.
3. Treichel Szymon – 3,23 min.

BIEG  NA  800 m DZIEWCZĄT  KLASA  V,VI

1. Litka Martyna  - 3,21 min.  rekord szkoły kl. V
2. Sadowska Martyna – 3,28 min. kl. VI
3. Substyk Martyna – 3,38 min. kl. V

BIEG  NA  1000 m CHŁOPCÓW  KLASA  V,VI

1. Kodzis Konrad  - 3,24 min. rekord  szkoły kl. VI
2. Szumlewicz Michał- 3,54 min. kl. VI
3. Burdzy Patryk – 4,16 min. kl. V

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ DZIEWCZĄT

1. Szumlewicz Ewa – 23 m rekord szkoły
2. Sadowska Martyna – 21 m
 Maślikiewicz Weronika – 21 m                                                       
3. Substyk Martyna – 20 m

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ CHŁOPCÓW

1. Szumlewicz Michał – 40 m kl. VI
2. Kodzis Konrad – 39m kl. VI
3. Dziadas Maciej – 33 m kl. VI
 Gajdziński Sebastian – 33m kl. V

SKOK W DAL DZIEWCZĄT

1. Maślikiewicz Weronika – 3,39 m – rekord szkoły kl.VI
2. Litka Martyna – 3,38 m kl. V
3. Sadowska  Martyna – 3,24 m kl. VI

SKOK W DAL CHŁOPCÓW

1. Żarkowski Paweł – 3,65  m kl. IV
2. Kodzis Konrad – 3,61 m kl. VI
3. Dziadas Maciej – 3,58 m kl. VI

BIEG NA 60 m DZIEWCZĄT

1. Litka Martyna – 9,68 sek. rekord szkoły
2. Sadowska Martyna – 9,95 sek.
3. Maślikiewicz Weronika – 9,96 sek.

BIEG NA 60 m CHŁOPCÓW

1. Szumlewicz Michał – 9,12 sek. kl. VI
2. Kodzis Konrad – 9,35 sek. kl. VI
3. Żarkowski Paweł – 9,46 sek.  kl. IV

Gościmy teraz

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Galerie