Wybieramy Samorząd Uczniowski

na rok szkolny 2020/2021

Tradycją Szkoły Podstawowej im. Polskich Strażaków w Trzemesznie Lubuskim jest działalność Samorządu Uczniowskiego. W związku z tym co roku we wrześniu odbywają się wybory nowej rady samorządu uczniowskiego. W piątek 18 września 2020r. odbyły się w szkole wybory do samorządu uczniowskiego na rok szkolny 2020/2021. Klasy od IV do VIII przeprowadziły wybory w klasach iwytypowały po jednym kandydacie . W sumie do rady samorządu uczniowskiego weszło 5 uczniów. Spośród kandydatów rada wybrała przewodniczącego SU.Przewodniczącym został uczeń klasy VIII Jakub Dziedzic.

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2010/2021

Przewodniczący  - ​​Jakub Dziedzic

Członkowie: - ​​​Wioleta Grecz

Dominik Wolbaum

Oliwia Pupka

​​Tomasz Brzeziński

​​​​

Opiekunami Samorządu Uczniowskiego są Małgorzata Ankudo i Ewa Pawłowska

Nowo wybranemu Zarządowi Samorządu Uczniowskiego serdecznie gratulujemy i życzymy wielu ciekawych pomysłów, trafnych decyzji oraz ogromnej satysfakcji z wykonywanej pracy.