W dniach od 1 do 5 lipca 2019r.uczniowie Szkoły Podstawowej im.Polskich Strażaków w Trzemesznie Lub,wzięli udział w półkolonii letniej. Na każdy dzień przewidziany był inny program, a sprzyjająca pogoda pozwoliła na spędzanie czasu w terenie.Dzieci miały wiele atrakcji podczas turniejów sportowych, gier na boisku ,zabaw na dworze,a także wycieczek po okolicy, podczas których poznały historię Trzemeszna i jego dawnych mieszkańców.Ciekawy był wyjazd do PARKU DINOZAURÓW w Nowinach Wielkich.Jeden dzień poświęcony był ekologii,podczas którego dzieci z zużytych plastikowych butelek wykonały piękne pojemniki na przybory szkolne.Cały tydzień szybko i wesoło minął. W każdym dniu dzieci miały zapewniony posiłek, były lody i napoje, a na zakończenie była pizza i słodycze. Każdy też otrzymał drobny upominek, który przypominał im  będzie wspólnie spędzony czas .Swoje wrażenia z półkolonii dzieci namalowały farbami akwarelowymi, a ich prace ozdobiły świetlicę. Zapraszamy do galerii foto.