SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

Uroczyście 22.06.2018r. pożegnaliśmy rok szkolny 2017-2018. Towarzyszyli nam rodzice, dziadkowie naszych uczniów. Odwiedzili nas także szanowni goście – pani zastępca Burmistrza Sulęcina Iwona Walczak, ksiądz kanonik Adam Wijatkowski, sołtys Trzemeszna Lub. Jerzy Koza, przedstawiciel miejscowej OSP pan Franciszek Markowski. Na początku powitała wszystkich zgromadzonych pani Dyrektor szkoły Teresa Mazur. Następnie Po odśpiewaniu hymnu państwowego wychowawcy poszczególnych klas wręczyli nagrody wyróżniającym się uczniom. Następnie pani Dyrektor odczytała informacje o rożnych sukcesach naszych uczniów podczas tego roku szkolnego. Podziękowała również serdecznie rodzicom, którzy szczególnie angażowali się w organizację różnych szkolnych i klasowych imprez. Poinformowała także o naszych stypendystach, którzy otrzymali Stypendium Burmistrza Sulęcina. Gratulowano także tym uczniom, którzy uzyskali najwyższa średnią oraz mogli poszczycić się 100% obecnością na zajęciach. Wręczono im statuetki. Statuetkę otrzymał także najlepszy sportowiec naszej szkoły – Kamil Melanowicz. Pani Dyrektor wspomniała również o odchodzącej na emeryturę pani Bożenie Piotrowskiej. Następnie zabrała głos pani Burmistrz, która gratulowała uczniom sukcesów i życzyła wszystkim udanych wakacji. Rada Rodziców złożyła na ręce pani Dyrektor życzenia i podziękowania za wspólną pracę na rzecz naszej placówki. Na koniec pani Iwona Wołowska przekazała kilka rad o tym, jak bezpiecznie spędzić wakacje. Potem rozeszliśmy się do klas, gdzie wychowawcy wręczyli uczniom świadectwa. I tak zaczęliśmy wakacje!
Udanych i bezpiecznych wakacji!

Gościmy teraz

Odwiedza nas 489 gości oraz 0 użytkowników.

Galerie