Dnia 21 czerwca 2018r. odbył się w naszej szkole apel, na którym podsumowano sukcesy sportowe i czytelnicze naszych uczniów.  Nagrody otrzymali sportowcy, którzy uczestniczyli w rozgrywkach na terenie naszej szkoły w piłkę nożną i w ringo. Dodatkowo podsumowano punktację na najlepszego sportowca szkoły. Pierwsze miejsce zajął bezapelacyjnie uczeń klasy VI – Kamil Melanowicz, Na podium znaleźli się także Michał Dąbrowski i Paweł Żarkowski.  Pani bibliotekarka w każdej klasie wyłoniła najwięcej czytających , wręczyła im nagrody i dyplomy. Okazało się także, że najlepiej czytającą klasą jest klasa II. Brawo! Niezmiernie miłym i wzruszającym elementem tego naszego spotkania był moment pożegnania pani Bożeny Piotrowskiej, która już od września 2018r. przejdzie na zasłużoną emeryturę po 39 latach pracy. Dzieci przygotowały program artystyczny, piosenki i wiersze oraz rady i porady dla nauczycielki. Były łzy wzruszenia, smutek w oczach i sercach wszystkich obecnych, bo z panią Bożeną Piotrowską wszyscy się bardzo zżyliśmy, to nie tylko bardzo dobry nauczyciel, ale też niezwykle ciepła i serdeczna osoba. Będzie nam bardzo pani Bożenki Piotrowskiej brakować. Ale liczymy na to, że będzie nas odwiedzać.  Podczas tego spotkania wielu z nas otrzymało nagrody i dyplomy. Jesteśmy dumni z naszych sportowców, którzy w tym roku szczególnie dużo tych sukcesów osiągnęli, na szczeblu powiatowym i wojewódzkim.