SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH STRAŻAKÓW

ul. Poznańska 63 w Trzemesznie Lubuskim, 69-200 Sulęcin
tel. / fax (95) 755 12 28, e-mail: sptrzem@wp.pl

Już od wielu lat w naszej szkole w maju odbywa się czytanie dla uczniów młodszych klas. Codzienne rano dzieci słuchają opowieści czytanych przez rożne osoby z naszego lokalnego środowiska. W tym roku był to burmistrz miasta Sulęcina pan Dariusz Ejchart, sołtysi: Trzemeszna – pan Jerzy Koza, Grochowa – pan Tomasz Terech, Wielowsi – pan Sylwester Gryz oraz pani Dyrektor naszej szkoły pani Teresa Mazur. W tym roku dzieci zapoznawały się się z legendami. Wysłuchały więc: „Pan Twardowski”, „Złota kaczka”, „Kwiat paproci”, „ Bazyliszek” oraz „ Warszawska Syrenka”. Dzieci z uwagą i zaciekawieniem słuchały opowieści. Akcja cieszyła się dużo popularnością. Po wysłuchaniu miały okazję się sprawdzić i odpowiadać pisemnie na pytania do tekstu. Cieszymy się, że tak chętnie odwiedzają nas różni goście i podejmują trud czytania dla uczniów.

Gościmy teraz

Odwiedza nas 123 gości oraz 0 użytkowników.

Galerie