Jak co roku w naszej szkole pod koniec listopada odbyły się andrzejki. I również w tym roku samorząd szkolny przygotował bardzo ciekawy projekt andrzejkowy. W salce gimnastycznej zaroiło się od czarodziejów, wróżek, wampirów, duchów i innych stworów. Były efekty świetlne i akustyczne. Uczniowie mieli okazje powróżyć sobie i dowiedzieć się, co czeka ich w przyszłości. Do wyboru mieli wiele kącików wróżbiarskich, były wróżby tradycyjne i bardziej współczesne. Wszystko to w atmosferze bardzo wesołej, bo przecież każdy wie, że to tylko zabawa. Rodzice uczniów postarali się, aby dzieci bawiły się przy dobrym jedzonku – były ciasta, ciasteczka, owoce, pizza. W świetlicy szkolnej rozbrzmiewała muzyka, były tańce i zabawy. Wszystko więc było jak powinno być w andrzejki – radośnie, głośno, magicznie, smacznie, niezwykle.